גלריית המבואה

תערוכה ארצית מס' 6 למורים - אמנים בחמ''ד

תאריכים: ינואר 30 עד פברואר 13, 2020

שעות פתיחה

יום א, ב, ה: 9:00 עד 15:00

יום ג: 9:00 עד 18:00

יום ד: 9:00 עד 17:00

 

תערוכת עבר

 

חודש בגלריה

''משהו קורה מעבר''

''סטודיה'' -נשים ואמנות בירושלים

פתיחה: יום שלישי, י' בתמוז 4.7 בשעה 20:00

עד 15.8.17, כ''ג באב תשע''ז

הזמנה ומידע: 

files/xx0.png

למידע נוסף על סטודיה: 

files/AIR.docx

תערוכות קודמות

 

''אשרינו''

אוצר: אהוד דר

תערוכה ומכירת אמנות- ציור, צילום ומתנות

פתיחה: יום שלישי, ד' בניסן, 12.4.2016

למידע נוסף על התערוכה

 

''עשרה מאמרות''
אוצרת: נורית גזית
מרכז ''אמנים מיתרים'' הר חברון יוצא בתערוכה חדשה משותפת לאמני ההר וקרית- ארבע חברון.
פתיחה: יום חמישי, כ''ח בכסלו, 10.12.15
למידע נוסף על התערוכה

''מארבע כנפות הארץ''- פסטיבל ארט'דרנלין
אוצרת: שרה שהד
(כ''ח בחשוון תשע''ו 10.11.15-י''ב בטבת תשע''ו 24.11.15)
אחד עשר אמנים ואמניות, עולים חדשים, ותיקים וצברים מתחומי הציור, הפיסול, הצילום והעיצוב נפגשים בתערוכה קבוצתית המייצרת שיח על מורכבות החברה הישראלית.
למידע נוסף על התערוכה

אמא עילאה- אמנות האמהות
הביאנלה של ירושלים לאמנות יהודית עכשווית

אוצרת: נורית סירקיס בנק
אוצרת משנה: נעה לאה-כהן
(י''ז בתשרי תשע''ו 30.9.15- כ''ג בחשוון תשע''ו 5.1..15)

המשכו של שיתוף הפעולה המוצלח, שהחל בביאנלה הראשונה, בין הביאנלה של ירושלים, מוזיאון היכל שלמה ובית הספר הגבוה לאמנות אמן (השלוחה החרדית של בצלאל). גם השנה היכל שלמה, השוכן בטבורה של ירושלים, יארח תערוכה של אמנות עכשווית נגישה לקהל חרדי. נושא התערוכה שנבחר השנה הוא אמא עילאה: אמנות האימהוּת. התערוכה עוסקת באמהות כמושג וכמהות פנימית מתוך נקודת מבט פוסט פמיניסטית. מהו המתח המתקיים בחייהן של אמניות-אמהות? האם ניתן להפוך את חוויית האמהות למקור להשראה ביצירה אמנותית? האם האמנות יכולה לשמש בחינוך ובחיזוק הקשר הבין דורי? כל אלה ועוד בתערוכה קבוצתית מרגשת.

עיר הצבעים- מונציה לירושלים, יצחק דוידוביץ'

אוצרת: מיכל סדן
(כ''ב בתמוז תשע''ה 9.7.15 - כ''א באלול תשע''ה, 5.9.15)

יש בה, בונציה, שילוב מטריף של זהב, כחול, ורוד וקיטש משגע. העיר הזו, הרומנטית בעולם והמרגשת, מרעיפה על הצופה שילוב אקלקטי של ארכיטקטורה, מים והנהר העובר בתוכה ה ''קאנאל גראנדה''.

יצחק דוידוביץ’ מיטיב לטפל בדמויות הקרנבל השונות, המושקעות, אך בד בבד הוא מציג בפנינו גם את הפיגורות הפחות מושלמות, הפחות מפורכסות, והיותר אנושיות..
סימביוטיקה מאלפת לצופה,של גוונים, טקסטורות , ושפות שונות משולבות להן בתערוכה זו .
יצחק מזכה את הצופה בפיסה ייחודית מקרנבל אחד מסנוור שלא נגמר.
למידע נוסף על התערוכה
 

Israel Revival- תערוכה של דן גרובר

אוצרת: שרה שהד
(ד' באייר תשע''ה, 23.4.15 - י''ג בתמוז תשע''ה, 30.6.15)
אמן הגרפיטי דן גרובר מקשר בין סמלים אוניברסלים לטכניקות וסגנון עכשווי של אמנות הפופ ארט והסטריט ארט, ומטמיע אותם ביצירה שלו בצורה נגישה, מסוגננת וחדשנית.
זו השנה הרביעית, שהאמן דן גרובר מציג את התערוכה  Yom Arts'Maout , שבה מתמזגת אמנות הרחוב עם ההיסטוריה של העם היהודי ותחייתו במדינת ישראל.

להרחבה

עולמות- עזרא לנדאו, תערוכת צילומים

אוצרת: נורית סירקיס- בנק
(י''ב בכסלו תשע''ה, 4.12.14 - י' בשבט תשע''ה, 30.1.15)

העין היא ראי הנפש. עין המצלמה של עזרא לנדאו מנגנת על מיתרי הלב.
בצילומיו מתועדים מפגשים בלתי אפשריים בין עבר עתיק להווה רועש ועכשווי, בין עיר לתושביה, בין רוח לחומר.

מסמטאות מאה שערים והעיר העתיקה בירושלים ועד לעמדות צה''ל בעוטף עזה, תופסת עין המצלמה של לנדאו רגעים קטנים שאומרים כל כך הרבה עלינו כחברה וכיחידים.
להרחבה

שקד מימרן - ציורים

אוצרת: ד''ר ענת חן

(כ''ד אב התשע''ד 20.8.14- י''ח באלול התשע''ד 13.10.14)
כשהיתה בת 14, חדר מחבל לבית הוריה של שקד ביישוב איתמר, ופצע אותם. המכחול, הבד וכן הציור הם הכלים של מימרן להתמודדות עם הטראומה.

''ירושלים: אשמורת תיכונה''- תערוכת צילומים בגלרית המבואה

(ט' באייר התשע''ד 9.5.14- י''ט באב התשע''ד 15.8.14)

שלמה, הצלם המיתולוגי והרוח החיה שמאחורי מוזאון היכל שלמה, יוצא מדי לילה בין 23:00 לשתיים אחרי חצות ומצלם את ירושלים. הרחובות ריקים, האורות מסתוריים והחשיפה איטית וארוכה. כשפותחו התמונות הכרנו את ירושלים באשמורת התיכונה.

התערוכה מוצגת לכבוד הגיעו של שלמה לגיל גבורות.

''אורות משמים''- תערוכת יחיד של האמן יורם רענן

אוצרת: נורית סירקיס- בנק

(י''ח באדר ב' התשע''ד 20.3.14 - ל' בניסן התשע''ד 30.4.14)

במרכז התערוכה מתקיים דיאלוג בין המוצגים ההיסטוריים הקיימים באוסף העשיר של המוזאון, לבין יצירות אמנות יהודית עכשווית.

חלקה הראשון של התערוכה מוצג בגלריית המבואה ועיקרה יצירות גדולות מימדים, שצויירו בדרך ''ציור פעולה'' action painting. תוך כדי תהליך היצירה מגלה האמן נושאים וסמלים יהודיים העולים מתוך התת מודע  הקולקטיבי והמקבלים ביטוי חזותי בתוך יצירתו.

חלקה השני של התערוכה מוצג בתוך תערוכת ''ובכל זאת אותיות פורחות: וילנא כמשל לזהות יהודית''. כאן מוצגות יצירות של יורם רענן, שצויירו על כריכות ספרים - בקירבה מצמררת לספרי תורה שנגאלו מליטא, ואלפי ספרים מודפסים המוצגים בדרך הבעתית וכואבת. באמצעות תצוגה של יצירות עכשוויות בתוך קונטקסט של חפצים מוזיאליים והיסטוריים, נוצר דיאלוג בין העבר לבין העתיד, בין הקולקטיבי לבין האישי,  בין הכאב לבין התקווה, התחייה, וההבנייה המחודשת של זהות יהודית רבת מימדים.

''מוסיף והולך''- פרויקט כיתות אמן של מפעל הפיס

(י''ג בשבט התשע''ד 14.1.14 - כ''ח אדר א' 28.2.14)
בתערוכה זו מוצגות יצירות אמנות של סטודנטיות מצטיינות בוגרות ''אמן'' – המרכז לאמנות חזותית לציבור החרדי. היצירות מבטאות  את הפרשנות האישית של בחירה אפשרית בין ''מוסיף והולך'' לבין ''פוחת והולך'' בכל תחומי החיים.
מציאות החיים מעמידה את האדם בין שני קטבים ביניהם הוא יכול לבחור: האם ההסתכלות שלו על חוויות חייו, שביניהן: יצירתיותו, הערכתו העצמית, מערכות יחסיו עם הזולת, פרנסתו ובריאותו – תהיה בקו עליה או בקו ירידה, בבחינת ''מוסיף והולך'' או חלילה ''פוחת והולך''....
המפגש בין שני הקטבים הללו הוא בתשתית גישתם של בית שמאי ובית הלל לנס פך השמן בהדלקת מנורת המקדש (בבלי, שבת, כב ע''ב): בית שמאי שמו דגש על דרך הטבע: הנרות מטבעם הולכים ודועכים. לעומתם, בית הלל הדגישו את אורם המתעצם של נרות החנוכה מיום ליום – מתוך תפיסת החוויה של הנס - המתקיים מעל לגבולות ולגדרי הטבע.
את חותם הנס -  ניתן להטביע בכל תחומי חיינו – אם רק נבחר בכך.
הגלריה החברתית של מוזיאון היכל שלמה, המעניקה במה לאמנים בראשית דרכם, מארחת את עבודות הגמר של פרויקט ''כיתות אמן 2'' של מפעל הפיס בארבעה תחומי יצירה: אמנות תלת-ממד בהנחיית אורלי עזרן, צילום, בהנחיית אבא ריצ'מן, צורפות בהנחיית יעקב בלוך וקרמיקה בהנחיית תהילה שטרית.
הרעיון המרכזי שעמד בבסיס ההנחיה היה חיפוש אחר פרשנויות מגוונות לרעיון של ''מוסיף והולך'' – מבחינה רגשית, מבחינה מטפורית, מבחינה רוחנית וכמובן מבחינה חזותית, צורנית ואמנותית.
בכל אחת מהיצירות המוצגות כאן ניתן למצוא ביטוי אחד או יותר למתח המתקיים בין שני הקטבים –תוך ניסיון לעבד רעיון פילוסופי זה ולהביאו לידי ביטוי חזותי. יש יצירות בהן קיימת הדגשה על גדילה, צמיחה ושגשוג. ביצירות אחרות מתקיימת הפחתה מכוונת של אלמנטים צורניים וחזותיים אשר מתוכם צומחת תובנה חדשה. לעיתים, דווקא מתוך ההפחתה נוצרת הוספה. דווקא הסוף הוא המאפשר התחלה חדשה.
היצירות כולן מאתגרות את הצופה לשאול את עצמו שאלות לגבי בחירותיו שלו: בין טבע לנס, בין הפחתה לתיסוף, בין קמילה לפריחה, בין פסימיות לאופטימיות – בין ייאוש לתקווה.

נורית סירקיס בנק
אוצרת

''גלריה לשתיים'' - שתי תערוכות יחיד בחלל אחד

''אהיה אשר אהיה''- אותיות משמים וגוונים של קדושה- האמנית: דורית גור
(כ''ה בשבט התשע''ג 5.2.13 - ה' באלול התשע''ג 11.8.13)
זהו הרגע הכי אינטימי והכי מכונן שהשפה והמילים יצרו; בין אלוקים ואדם (משה) בין ארץ לשמים; רגע נדיר, שבו אלוקים מכנה את עצמו בלשון יחיד ובגוף ראשון. ''אהיה אשר אהיה''.
המשמעות הכפולה של חול וקדושה: ספק וודאות, בריאה ושקיעה, פשטות מושא האל מול גאונות ההכרה ביכולת הפשוטה של המילה לגעת בשערי שמים''.
(דורית גור, מתוך קטלוג התערוכה)
דורית גור ילידת 1969.
בעבודותיה משתמשת בצבעי אקריליק וחומרים לא קונבנציונאליים נוספים שהיחודיות שלהם היא בצבעים העזים והעוצמתיים המשקפים את אישיותה המגוונת. הליך היצירה נעשה באופן אינטואטיבי לחלוטין, ובתהליך של ניסוי ותהיה פיתחה טכניקות שמאפיינות את יצירותיה.

''מזבחות ואנשים'' האמנית: רחלי טאובר

(כ''ה בשבט התשע''ג 5.2.13 - כ''ב באייר התשע''ג 2.5.13)
''המזבח הוא אבן דרך בתרבות הישראלית. כארכיטיפ קדום הוא מופיע בהקשר האלטראיסטי של נתינה בין האדם לאלוקיו. ואולם בקונטקסט הישראלי הנתינה תורגמה עד הדבר היקר ביותר, בקונטקסט של מוות וקורבן, והפכה את מערכת היחסים בין האדם לאלוקיו למורכבת...
שם התערוכה ''מזבחות ואנשים'' נשמע כעוד חוליה במסכת העקידות וכסיפור הידוע והמוכר של קורבן אינסופי. אך רחלי טאובר מצליחה לגעת בנושא מנקודת מוצא שונה ומפתיעה... היא יוצרת מזבחות אישיים בקנה מידה מינימליסטי, כמו היו מאפשרים לצופה לחבקם, לשאתם ולערסלם, כאילו היו תינוקות בפני עצמם ולא הסד שעל גביו הם מוקרבים...''
(נעה לאה כהן, מתוך קטלוג התערוכה)
רחלי טאובר נולדה בירושליםבשנת 1974. נשואה ואם לחמישה.
את ראשית דרכה המקצועית החלה במכללת ''אמונה'' במגמת אמנות, ובמקביל למדה במכללה לבנות בירושלים לתואר B.ED בתנ''ך וביהדות.
בהמשך למדה באוניברסיטה העברית תולדות האמנות, וכן התמקצעה בקורסים של פיסול באבן בבי''ס סתיו פיסול ובי''ס בסיס לפיסול.

''בעקבות בואי הרוח'' - האמן: יוסי אריש

(ז' בחשוון התשע''ג 23.10.12 - י''ג בשבט התשע''ג 24.1.13)
האתגר: לפענח את הצופן
יצירותיו של יוסי אריש המוצגות בתערוכה ''בואי הרוח'' מפגישות את הצופה עם עולמות של מציאות ודמיון, אמנות פלסטית והשראה ספרותית, עבר והווה, אישי וקולקטיבי.
היצירות בתערוכה צופנות סוד.
היצירות מכילות התייחסות לעלילה ולדמויות מספרו של הרב חיים סבתו – אך באותו זמן הן מבטאות רובד אישי של זיכרונותיו וחוויותיו של האמן עצמו – המתפרסות והמתפרשות מעבר לגבולות היצירה הספרותית.
המאפיין המרכזי של היצירות הוא השילוב של טקסט מצוטט - הכתוב באותיות דפוס או באותיות רש''י – יחד עם חומרים זמינים וחפצים תלת ממדיים - ההופכים בתוך ההקשר של היצירות - לאמנות ''ready-made''.

''האני שבכל הדברים'' - ציורים ורישומים של האמן הלל אלקיים

(ד' באלול התשע''ב 22.8.2012 - א' בחשוון התשע''ג 17.10.2012)
הנכם מוזמנים לחוות אמנות הנובעת מההשקפה שהכל חי. שכל הצורות המרכיבות אותנו ואת מה שמסביבנו, תמיד שרות שיר מסתורי... על התודעה שנמצאת בכל הדברים וביניהם, שמגשרת בין כל הדברים, ומציעה ערך ומשמעות לכל החוויות שלנו, אפילו הקשות שביניהן. כי מי שאוהב גם כשקשה – אוהב באמת. ועצם המסירות היא-היא ההצלחה שלנו.
אמנות זאת נעשית על-ידי האמן הלל אלקיים, שחזר לארץ לאחר 21 שנות-חיים בארה”ב, וקיבל דירוג “אמן מצטיין במיוחד” ממחלקת האמנים והספורט של משרד הקליטה

''נשים יוצרות בהשראת טקסט''

(א' באייר התשע''ב 23.4.2012 - א' באב התשע''ב 20.7.2012)
''... הרעיון שעומד מאחורי התערוכה המוצגת בגלריה החברתית, הוא לבדוק כיצד נשים אומניות יוצרות בהשראה של הטקסט היהודי.
בחיפוש אחר אמניות שישתתפו בתערוכה חיפשתי כיוונים שונים של התייחסות לטקסט. מספר אומניות המציגות בתערוכה יוצרות מתוך השראת הטקסט במובן הישיר ביותר: כתיבה פיזית של הטקסט, בכתב קליגרפי מסורתי או אישי, עיבוד יצירתי של הטקסט, עימודו ואיורו. אומניות אחרות המציגות בתערוכה מקיימות קשר עקיף יותר עם הטקסט, תוך יצירה של עבודות על קנבס, חלקן פיגורטיביות , לעיתים סוראליסטיות, וחלקן מופשטות. המגוון והשונות של היצירות מדגיש עד כמה הטקסט העברי מהווה מקור השראה עשיר ליצירה. אני תקווה שתערוכה זו תהווה השראה נוספת לקריאה פרשנית של טקסטים, להתבוננות וליצירה חדשה.''
נורית סירקיס-בנק, אוצרת

''סודם של הדברים הפשוטים'' - ציורי שמן, אבשלום ליפמן

(י' בטבת התשע''ב 5.1.2012 - כ''ז ניסן התשע''ב 19.4.2012)
אוצרת: נורית סירקיס-בנק

''שומע תפילה''- אריאל הירשפלד, אמן פסיפס

(כ''ג באלול התשע''א 22.9.2011- ה' בטבת תשע''ב 31.12.2011)
אוצרת: נורית סירקיס-בנק
מהו ניגונו של רועה חירש? איך שירתי כאדם חרש מצטרפת לשירת העשבים?
אריאל הירשפלד חשף בתערוכה ייחודית זו את ניגונו בעולם התפילה והדת, בזווית שונה ומופלאה של אדם חרש.

''קהלת''- תצוגה של יום טוב

( כ''ח באייר התשע''א 1.6.2011- כ''א באלול התשע''א 20.9.2011)
אוצרת: נורית סירקיס-בנק
למעוניינים - שיעור אמנות עם יום טוב
בכל יום שלישי, בין השעות 18:00-20:00
, בהיכל שלמה.

לימוד טכניקות קלאסיות ומודרניות, טכניקות מהירות, ציור בצבעי מים ושמן, קולאז', רישום, אמנות יהודית ועוד.
פרטים נוספים בטל': 052-3903634


''איזה יופי של עולם'' - פאול קור

(כ''ג באדר א' התשעא 27.2.2011 - י''א באייר התשע''א 15.5.2011)
אוצרות: נורית סירקיס-בנק, דר' ענת חן
''לפעמים אני צוחק ולפעמים אני בוכה, לפעמים אני כועס ולפעמים...'' (לפעמים, פאול קור)
לפעמים אנחנו לא מבינים איך אנחנו יכולים רגע אחד לצחוק ורגע אחריו לבכות. לפעמים אנחנו לא מבינים איך עולם שיש בו כל כך הרבה יופי יכול להיות מכוער.
לפעמים אנחנו לא מצליחים לתפוס איך עולם מכוער יכול להיות כל כך יפה.
פאול קור לימד אותנו איך לפעמים אפשר.
בתערוכה ''איזה יופי של עולם'' הוצגו לצד תמונות תמימות של עולם הילדות -תמונות שבאות מעולם אחר, מילדות אחרת, מחיים אחרים.
פאול קור- קורונובסקי (1926-2001) היה צייר, מעצב גרפי, סופר ילדים ומאייר ישראלי עטור פרסים בישראל ובעולם.

''בסתר עליון'' - ציורי שמן, דוד וולק

(ח' בטבת התשע''א 15.12.2010- ט' באדר א' התשע''א 13.2.2011)
אוצרת: נורית סירקיס-בנק

''מתוך הנשמה''

י''ט בחשוון התשע''א 27.10.2010- ה' בטבת התע''א 12.12.2010)
אוצרת: דר' ענת חן
תערוכת ציורים קבוצתית של בוגרות ביה''ס הגבוה לציור ''תפארת''- בהנהלת ריקי יעקובוביץ.

''הקפאה?''- ציורי שמן, חני כהן זדה

(כ''ו באלול התש''ע 5.9.2010- כ''ה בתשרי התשע''א 3.10.2010)
אוצרת: דר' ענת חן
התערוכה הציגה ציורים המוקירים ומנציחים את הרגע מתוך נהר החיים השוצף.
חני כהן זדה, אמנית תושבת ההתנחלות טלמון מציירת במכחולה חיים שאי אפשר להקפיא.

''משפחה בהקפאה''- צילום, מרינה כוגן

(כ''ו באלול התש''ע 5.9.2010- כ''ה בתשרי התשע''א 3.10.2010)
אוצרת: דר' ענת חן
הסדרה ''משפחה בהקפאה'' צולמה ברחבי יהודה ושומרון במהלך חודשי הקיץ של 2010. כל המשפחות המצולמות הן משפחות אמיתיות אשר תוכניות הבניה שלהן הוקפאו בשל תוכנית ההקפאה.

''העיירה היהודית'' - הרשל בן חיים (צבי כספי ז''ל)

(כ''ד בסיוון התש''ע 6.6.2010 - כ''א באלול התש''ע 31.8.2010 )
אוצרת: דר' ענת חן
הרשל בן חיים הוא שמו האמנותי של המוזיקאי צבי כספי אותו בחר לזכר אביו חיים, ממנו שאב את השראתו לעבודותיו. בן חיים נולד וגר בעיירה היהודית קלימונטוב אשר נמצאת בדרום פולין. עיירה קטנה בה היה רחוב ראשי אחד, בתי עץ ואבן, וחנויות של בעלי מקצוע שונים. בגיל 11 עברה משפחתו לעיר הגדולה לודג' שם החל הרשל את הקריירה המוזיקלית שלו. בשנת 1941 הצטרף לצבא הפולני ובסיום המלחמה בשנת 1945 עלה לארץ והמשיך בה את דרכו האמנותית והמוסיקלית. בציוריו ניתן לראות מוטיבים רבים הקשורים במוזיקה. מוטיבים נוספים החוזרים בציוריו הם דמות היהודי הנושא את ביתו על הגב, ושעון הקוקיה המסמל את הזמן ומחזור החיים.

''שורשים'' - פיסול, יונה ויטל רבינוביץ'

(כ''ד בסיוון התש''ע 6.6.2010 - כ''א באלול התש''ע 31.8.2010 )
אוצרת: דר' ענת חן
עבודותיה של יונה ויטל- רבינוביץ מתמקדות בהווי החיים בעיירה היהודית במזרח אירופה לפני תקופת השואה. היצירות מתארות אירועים וטקסים מחיי היום יום באמצעות דמויות אותנטיות בדגש על הבעות פנים, שפת גוף ודיוק בפרטי לבוש. מטרתה של האמנית לשמר את זיכרון העבר ובכך לכבד ולהנציח את המסורת.
יונה ויטל- רבינוביץ מתגוררת ויוצרת ברמת גן. ילידת הארץ ובת להורים ממזרח אירופה. לימדה את מקצועות הספרות, התנ''ך והלשון במשך 25 שנה בבית ספר תיכון בארץ וכשליחה בארצות הברית. לאחר פרישתה מהעבודה התמקדה בעיצוב ובפיסול.

''ומתוק האור'' רחמים מלמד - כהן

(י' באדר א' התש''ע 24.2.2010 - י''ט בסיוון התש''ע 1.6.2010)
אוצרת: דר' ענת חן
''ומתוק האור וטוב לעיניים לראות את השמש'' (קהלת י''א, ז')
רחמים מלמד כהן בן ה-75 אובחן בהיותו בן 57 כחולה ALS (ניוון שרירים).
במשך עשר השנים האחרונות מלמד- כהן מונשם ומשותק בכל חלקי גופו. אולם הוא מסוגל להניע את שתי עיניו וכך, באמצעות תוכנת מחשב מיוחדת, הוא מצייר את ציוריו.

''אופוריה'' דוד גרשטיין

(כ''ז באלול התשס''ט 16.9.2009- י''ד בטבת התש''ע- 31.12.2009)

 

תערוכות קודמות בגלרית המבואה

מתוך תערוכת "אשרינו"

 מתוך תערוכת "אשרינו" 

מתוך תערוכת "אשרינו"

 מתוך תערוכת "אשרינו" 

מתוך תערוכת "אשרינו"

 מתוך תערוכת "אשרינו" 

מתוך התערוכה: עיר הצבעים, יצחק דוידוביץ

 מתוך התערוכה: עיר הצבעים, יצחק דוידוביץ 

מתוך תערוכת "אשרינו"

 מתוך תערוכת "אשרינו" 

מתוך תערוכת "אשרינו"

 מתוך תערוכת "אשרינו" 

מתוך התערוכה: עיר הצבעים, יצחק דוידוביץ

 מתוך התערוכה: עיר הצבעים, יצחק דוידוביץ 

מתוך התערוכה: ´´שומע תפילה", אריאל הירשפלד

 מתוך התערוכה: ´´שומע תפילה", אריאל הירשפלד 

מתוך התערוכה: "קהלת" של יום טוב

 מתוך התערוכה: "קהלת" של יום טוב 

מתוך התערוכה: "סודם של הדברים הפשוטים", אבשלום ליפמן

 מתוך התערוכה: "סודם של הדברים הפשוטים", אבשלום ליפמן 

מתוך התערוכה: "איזה יופי של עולם", פאול קור

 מתוך התערוכה: "איזה יופי של עולם", פאול קור 

מתוך התערוכה:"ומתוק האור"- רחמים מלמד כהן

 מתוך התערוכה:"ומתוק האור"- רחמים מלמד כהן 

מתוך התערוכה: "העיירה היהודית", הרשל בן חיים, יונה ויטל רבינוביץ

 מתוך התערוכה: "העיירה היהודית", הרשל בן חיים, יונה ויטל רבינוביץ 

מתוך התערוכה: "משפחה בהקפאה", מרינה כוגן

 מתוך התערוכה: "משפחה בהקפאה", מרינה כוגן 

מתוך התערוכה: "הקפאה?" - חני כהן זדה

 מתוך התערוכה: "הקפאה?" - חני כהן זדה 

מתוך תערוכת ´´אשרינו"

 מתוך תערוכת ´´אשרינו" 

מתוך התערוכה" אופוריה", דוד גרשטיין

 מתוך התערוכה" אופוריה", דוד גרשטיין 

מתוך התערוכה´´ אופוריה", דוד גרשטיין

 מתוך התערוכה´´ אופוריה", דוד גרשטיין 

מתוך התערוכה: "מתוך הנשמה", ביה"ס תפארת

 מתוך התערוכה: "מתוך הנשמה", ביה"ס תפארת 

מתוך התערוכה: "בעקבות בואי הרוח", יוסי אריש

 מתוך התערוכה: "בעקבות בואי הרוח", יוסי אריש 

"עולמות", עזרא לנדאו

 "עולמות", עזרא לנדאו 

"אמונה", חני כהן זדה. מתוך התערוכה: אמא עילאה

 "אמונה", חני כהן זדה. מתוך התערוכה: אמא עילאה 

´´צוק איתן" סיגל מאור, מתוך התערוכה: אמא עילאה

 ´´צוק איתן" סיגל מאור, מתוך התערוכה: אמא עילאה 

מתוך התערוכה: אמא עילאה

 מתוך התערוכה: אמא עילאה 

עולם הזה, עולם הבא. צילום: אפרים לב. מתוך התערוכה: מארבע כנפות הארץ"

 עולם הזה, עולם הבא. צילום: אפרים לב. מתוך התערוכה: מארבע כנפות הארץ"